EKSPRESOWE METAMORFOZY Z MARKĄ ORSAY, PAULINA

Jedną z bohaterek naszych ekspresowych metamorfoz była Paulina. O relaks i dobre samopoczucie Pauliny, zadbał w tym dniu jej mąż, który w czasie naszych metamorfoz opiekował się malutką córeczką (wspaniale, że są jeszcze mężczyźni, którzy dbają o swoje kobiety).

Paulina jest kolorystyczny latem. Typ kolorystyczny „lato” harmonizuje z barwami chłodnymi, delikatnymi i o małej intensywności. Kolory odpowiednie dla lata to:

1) barwy pastelowe: zieleń pistacjowa, róż łososiowy, róż perłowy, lilaróż, liliowy, jasny błękit, kolor bzu, miętowy,

2) barwy tęczowe lekko nasycone: czerwień malinowa, jasna purpura, delikatny szafir, delikatny kobalt, chabrowy, chłodna żółć waniliowa, seledyn,

3) barwy złamane jasne:  czerwień rubinowa, śliwkowy błękit, fiolet winogronowy, ściemniona zieleń szmaragdowa, śnieżna biel, biel błękitnawa, wszystkie jasne i średnie szarości.

Paulina ma szczupłą sylwetkę, bez widocznych krągłości, dlatego zastosowaliśmy fasony, które miały za zadanie zrównoważyć całą sylwetkę, dodając Paulinie troszkę krągłości w biodrach.

Pierwsza stylizacja to różowa sukienka, kształtem przypominająca literę A, doskonała na wyjście do pracy czy na miasto.

Druga stylizacja to biała bluzka z kołnierzykiem ozdobionym barwnymi koralikami oraz spódnica z zakładkami w okolicy bioder. Jest to idealny zestaw do pracy ale doskonale się również sprawdza na luźne wyjście na kawę.

Trzecią stylizacją była sukienka w kwiaty malinowo-herbaciane z kontrafałdami w okolicy bioder. Krój sukienki był niezwykle zwiewny i delikatny, co podkreślało delikatną urody Sylwii. Stylizacja ta sprawdza się zarówno na romantyczny spacer z ukochanym ale i na niedzielną kolację w gronie rodziny.

KS

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/22.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/32.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/14.jpg

* Prezentowane stylizacje zostały wykonane w butiku Orsay w Auchan Bielany we Wrocławiu.

 Stylizacje: Joanna Karpińska

 Foto by: Robert Nowak

553 Total Views 1 Views Today

Kasia Skoczylas