DŻINSOWY ZAWRÓT GŁOWY!

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/04/anja-rubik.jpgDżins jest zawsze w modzie, jest wygodny, praktyczny, ujmuje lat i odmładza. Wiecie, że dżinsowe stylizacje mogą być elegancje, rokowe, romantyczne ale i ogromnie dziewczęce? Jeszcze do niedawna założenie go od stóp do głów było nie do przyjęcia, teraz wpisuje się w najmodniejsze trendy. Moda na dżins powoli wkraczała z całą mocą aby w sezonie 2013 na trwałe zagościć w modzie.

Marki odzieżowe oferują nam szeroki wybór pomysłów na dżinsowe stylizacje. Masz problem, bo nie wiesz co jest modne? W tym sezonie modne jest wszystko, począwszy od dżinsowych spódnic, koszul, kamizelek, kurtek… a nawet i to nie żarty- ogrodniczek i kombinezonów.

Jeżeli odważysz się na dżinsowe stylizacje pamiętaj, że mimo tego, iż dżins to jeden z najbardziej popularnych trendów, przysparza on nas często o modową wpadkę. Pierwsza to ta, kiedy nie potrafimy odpowiednio dobrać dżinsowych spodni do swojej sylwetki. Kolejne faux pas pojawiają się wtedy, kiedy próbujemy dżinsowych stylizacji.

Kiedy chcesz nosić swoje ulubione dżinsowe ubrania i zachować kobiece wdzięki, istnieje kilka wskazówek, o których warto pamiętać, żeby wyglądać naprawdę dobrze. Czasami kilka plisy tam lub łuk tutaj może wszystko zmienić, podkreślić lub ukryć w naszej sylwetce.

Dżinsową spódnicę można nosić na różne sposoby, bo pasuje prawie do wszystkiego. Można do niej założyć buty na obcasie ale również i szpilki. Jeżeli gdzieś na dnie w swojej szafie znalazłaś dżinsową spódnicę ale uważasz, że jest staroświecka bo uszyta ze sztywnego dżinsu… możesz przełamać ją lekką np. jedwabną bluzką. Spróbuj a zobaczysz, że osiągniesz wspaniały efekt.

Hitem są również dżinsowe kamizelki, szczególnie te w rockowym wydaniu. Wyglądają super zarówno z rurkami jak i romantyczną, koronkową bluzką lub falbankową sukienką.

Dużą popularnością cieszą się również stylizacje w całości z dżinsu, czyli rurki plus koszula. Moda wybacza nam również łączenie i zestawienie różnych kolorystycznie dżinsów, np. jasna dżinsowa koszula z ciemnymi dżinsowymi rurkami.

Mnie przypadły do gustu wszelkie zestawienia z dżinsową koszulą, której jestem ogromną fanką szczegónie w połączeniu ze spódnicą z koła.

W tworzeniu swoich dżinsowych stylizacji, pamiętajcie aby nie podążać ślepo za trendami. Dżinsową odzież dobierajcie w oparciu o proporcje swojej sylwetki. Jeśli nie pasują do was spodnie z wysokim stanem, nie zakładajcie ich, nawet jeżeli są w tym sezonie szalenie modne. Ryzykowne są też przetarcia, które optycznie uwypuklają tę część ciała, na których się znajdują.

Pozdrawiam, Kasia Skoczylas

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/04/stradivarius.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/04/mango.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/04/mango1.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/04/tally-wejl.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/04/inspiracje.jpg

818 Total Views 2 Views Today

Kasia Skoczylas