CZY MOGĘ BYĆ MODNA NIE MAJĄC DROGICH UBRAŃ?

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/04/11.jpgCzasem każda z nas lubi podkreślić swoją kobiecość. Nieraz wystarczy drobny szczegół, czerwone usta, obcasy lub ciekawa torebka aby wyglądać naprawdę pięknie. Jednak od czasu do czasu warto pójść o krok dalej i postawić na zmiany w swojej szafie.

Panie, które się do nas zwracają prosząc o porady często piszą, że nie stać ich na stroje jakie pokazujemy w naszych metamorfozach.

Co mogę wtedy doradzić? Myślę, że dobrą alternatywą są wszelkiego rodzaju wyprzedaże. Nasuwa się tutaj więc kolejne pytanie, w jakich terminach są więc te okazyjne ceny? Terminy obniżek to na ogół parę dni po świętach, do końca stycznia a nawet często połowy lutego. Kolejne wyprzedaże pojawiają się na koniec czerwca czy początek lipca, gdy teoretycznie jest po wiośnie a zaczyna się lato. Ten sam mechanizm działa przy okazji jesieni. Końcem sierpnia, kiedy jeszcze cieszymy się wakacjami, w butikach roi się od wyprzedaży letnich kolekcji, a na wieszakach królują jesienne trendy.

W swojej pracy często słyszę narzekania wielu pań „nie mam czasu biegać za wyprzedażami, jestem zapracowaną osobą”. Zdaję sobie sprawę, że dla wielu pań jest to trochę absorbujące i mają wrażenie, że czas ucieka im przez palce. Drogie Pani, umówcie się ze stylistką, koleżanką, siostrą, córką czy mamą na wyprzedażowe zakupy, a przekonacie się, że kto dobrze szuka może “upolować” coś niesamowitego.http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/04/2.jpg

W tym sezonie ze względu na to, że naszej kochanej wiośnie się nie śpieszy, sklepy odzieżowe robią cząstkowe obniżki. Możemy zauważyć wyprzedaże m.in. (w ten piątek) w Faktory Outlet we Wrocławiu. Wyprzedaże aktualne są w takich markach jak: Mohito, Rereserved, Terranova, Cubus, KappAhl, H&M, QUIOSQUE ale i wiele innych, wystarczy wybrać się tylko do galerii handlowych.

Pewnie wiele z Pań pomyśli sobie „chodziłam ostatnio po sklepach i nic dla mnie nie ma ciekawego”. Czasem nie pozorna klasyczna marynarka, bądź dobrze skrojone, proste spodnie mogą być świetną bazą do naszych strojów na co dzień. Tym sposobem, po paru takich obniżkach można skompletować sobie wspaniałą garderobę w przystępnych cenach. Oczywiście nie namawiam na robienie zakupów na siłę, bo to zawsze ma przeciwny efekt.

Co mogę jeszcze doradzić? Nie chodźmy na zakupy wyprzedażowe z nudów, lub dlatego, że mamy zły dzień. Przeważnie takie zakupy kończą się katastrofą. Dajemy się wtedy przysłowiowo „nabić w butelkę”. Będąc w fatalnym nastroju kupujemy coś, co wg nas jest perełką, lecz po kilku dniach jak opadają z nas emocje, okazuje się, że naszej nowej spódnicy nie mamy do czego ubrać, że kolor nie pasuje do innych elementów garderoby… a co gorsza, że krój wcale do nas nie pasuje.

Pozdrawiam, Joanna Karpińska

 

782 Total Views 1 Views Today

Kasia Skoczylas