A MOŻE PIÓRKA WE WŁOSY ZAMIAST BALEJAŻU?

Słyszałyście może o nowatorskiej metodzie zdobienia włosów naturalnymi kogucimi piórami grizzly?

Piórka są w różnych długościach- od krótkich po długie, są cieniutkie, delikatne i jedwabiste a przede wszystkim  wielobarwne,  od naturalnych przez tęczowe aż po  neonowe.

Pewnie jesteście ciekawe jak się je przyczepia do włosów? Przyczepiane są do włosów na tak zwane mikroringi, które wykorzystuje się również przy przedłużaniu włosów. Zaciśnięte wraz z pasmem włosów, piórka trzymają się nawet dwa miesiące. Mikroringi w swoim wnętrzu mają silikonową warstewkę, która chroni włosy przed zniszczeniem.

Piórka można czesać, myć, prostować (nawet do temperatury 230C), zbierać w kucyk, kręcić – bez obawy uszkodzenia, ponieważ są trwałe i nie wymagają szczególnej dbałości o nie, czyli jednym słowem pielęgnujemy swoją fryzurę tak jak do tej pory.   

FatherLocks nie są produktem jednorazowego użytku. W przypadku, kiedy włosy nam trochę urosną  w pewnym momencie mikroringi mogą być widoczne, wtedy po prostu zdejmujemy je i piórka przyczepiamy nowym mikroringiem wyżej.

Sama miałam możliwość przetestować taką piórkową fryzurę i muszę przyznać, że jest to niesamowita gratka dla fanek urozmaicenia na głowie. Założenie piórek trwa kilka minut, jest bezbolesne. Są tak leciutkie, że w ogóle się ich nie czuję. Mimo mycia, suszenia, stylizowania czy związywania gumką,  cały czas wyglądały tak samo.

Pozdrawiam, Kasia

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/08/photo-015.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/08/photo-007.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/08/photo-018.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/08/photo-123.jpg

foto by: MAŁGORZATA RAKOWSKA

1065 Total Views 3 Views Today

Kasia Skoczylas