FUTERKOWE CZARY MARY

Jesień to czas, kiedy zaczynamy się cieplej ubierać. To odpowiedni moment aby przygotować swoją garderobę na chłodniejsze dni i zimowe poranki. Jestem okropnym zmarzluchem, stąd zawsze zważam aby moje stylizacje były nie tylko modne ale i praktyczne.

Jak większość kobiet jestem wielką fanką różnego rodzaju włochaczów. Szczególnie bliskim memu sercu jest wzór w panterkę oraz ten w stylu “Yeti” z długim włosiem. Prawda jest taka, że uwielbiam też wszelkiego rodzaju kombinacje kolorystyczne z futerkiem w roli głównej.

Z doświadczenia wiem, że często chcecie kupić futerko, ale zupełnie nie wiecie jak je nosić. Jeżeli chcecie wybrać kurtkę- dłuższy włos prezentuje się lepiej. Jeżeli marzycie o płaszczu, pamiętajcie że dłuższe włosie bardziej obciąża sylwetkę. Płaszcz z bujnego włosia może sprawić, że będziecie wyglądać jak stworek z dziecięcych kreskówek.

Jeżeli kurtka lub płaszcz z futerka to za dużo dla was, postawcie na kamizelkę. Futrzane kamizeli pojawią się rok w rok na wieszakach sklepowych. Można je nosić luźno rozpięte lub związane paskiem w talii.

Im masz bardziej barwne futerko tym lepiej. Współczesna moda zachęca nas do futerkowych eksperymentów.

Pamiętajcie też, że futra dość mocno powiększają naszą sylwetkę.

Pozdrawiam, Kasia

photo-24

Moje inspiracje:

futro2-001futro-001 futro3-001 futro4-001 futro5-001 futro6-001 futro10 futro11futro12futro13futro14

 ***

Jeżeli jesteś zainteresowana sesją zdjęciową lub metamorfozą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu ze mną- Kasia Skoczylas (Kasia Skoczylas makijaż i stylizacja/ Salon Fryzjerski Eccelente Hair Design, ul. Kiełbaśnicza 7a, Wrocław tel: 884 88 06 06).

Jeżeli chcesz zobaczyć co robię na co dzień, zapraszam do Salonu Eccelente Hair Design, w którym pracuje oraz do odwiedzin naszych stron internetowych www.kasiaskoczylas.pl oraz www.eccelente.com.pl

1187 Total Views 2 Views Today

Kasia Skoczylas