W STYLU HIPPIE

Do łask wraca moda z lat 70. Jeśli nie wyrzuciłyście spodni dzwonów, śmiało możecie po nie sięgnąć tej wiosny. Prawdziwym hitem będą też frędzle. Ja zdecydowanie wyrosłam już z tego stylu, ale z czasów liceum pozostała mi ogromna miłość do frędzli. Tym razem frędzle, ku mej wielkiej radości, osiągną spektakularny rozmiar XXL. Możemy nosić je swobodnie przy spódnicy czy sukience.

Jeżeli chcecie aby Wasza stylizacji była pełna swobodnej nonszalancji, połączcie frędzle z subtelną biżuterią.  Jeżeli jesteście mniej odważne, zacznijcie swoją przygodę z tym stylem od długiej spódnicy lub bluzek o wzornictwie kwiatowym lub orientalnym.

Czy jesteście gotowi na modową rewolucję w stylu współczesnej hipiski? Jeżeli jeszcze nie przemówił do Was ten look, zapraszam do obejrzenia efektów sesji w której brałam udział.

Pozdrawiam, Kasia Skoczylas

***

Makijaż: Kasia Skoczylas

Modelka: Sandra Czarnecka

Foto: Patrycja Kułakowska

 

 ***

Jeżeli jesteś zainteresowana sesją zdjęciową lub metamorfozą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu ze mną- Kasia Skoczylas (Kasia Skoczylas makijaż i stylizacja/ Salon Fryzjerski Eccelente Hair Design, ul. Kiełbaśnicza 7a, Wrocław).

Jeżeli chcesz zobaczyć co robię na co dzień, zapraszam do Salonu Eccelente Hair Design, w którym pracuje oraz do odwiedzin naszych stron www.kasiaskoczylas.pl oraz www.eccelente.com.pl

2487 Total Views 3 Views Today

Kasia Skoczylas