OOOPS!…I Did It Again!

Kombinezony od jakiegoś czasu nie dają o sobie zapomnieć. Nieustannie wracają na wybiegi aby po raz kolejny podbić nasze serca.

Kombinezon ma dla mnie wiele praktycznych rozwiązań. Jeśli wybierzemy kombinezon, ominą nas na przykład  typowo kobiece rozterki: “A co na górę… a co na dół?”. Zostaje nam tylko wybrać dodatki- i jesteśmy gotowe.

Oczywiście kombinezon ma też swoje minusy. Decydując się na jego zakup, pamiętaj że twoja sylwetka musi być idealna. Kombinezon nie wybacza niskiej figury czy dodatkowych fałdek. Choć muszę przyznać, że znam panie, które mają dość trudne sylwetki, i znalazły swój idealny krój kombinezonu i wyglądają wręcz doskonale.

Kombinezony… tak, tak to moja wielka słabość. Eleganckie, krótkie, szalone- kocham wszystkie. Te fioletowe cudeńko udało mi się wyszperać w moim ukochanym Virgo & Szyk (Wrocław, Plac Kościuszki 19).

 

Pozdrawiam, Kasia

***

Makijaż i stylizacja: Kasia Skoczylas

Foto: Małgorzata Rakowska

Stylizacja: Kombinezon Virgo & Szyk, Wrocław, Plac Kościuszki 19, marynarka- Mango.

 

 ***

Jeżeli jesteś zainteresowana sesją zdjęciową lub metamorfozą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu ze mną- Kasia Skoczylas (Kasia Skoczylas makijaż i stylizacja/ Salon Fryzjerski Eccelente Hair Design, ul. Kiełbaśnicza 7a, Wrocław tel: 884 88 06 06).

Jeżeli chcesz zobaczyć co robię na co dzień, zapraszam do Salonu Eccelente Hair Design, w którym pracuje oraz do odwiedzin naszych stron internetowych www.kasiaskoczylas.pl oraz www.eccelente.com.pl

2607 Total Views 2 Views Today

Kasia Skoczylas