LISTOPADOWE METAMORFOZY

Bohaterkami naszych listopadowych metamorfoz były Monika, Mariola, Marta, Ela, Ania oraz Bożena.

Panie były w różnym wieku, różniły się doświadczeniem, potencjałem, charakterem, typem urody. Łączył je hart ducha, siła, subtelność, kobiecość oraz chęć zmiany swojego dotychczasowego wizerunku.

Nasze bohaterki postrzegały siebie jako grubsze i mniej atrakcyjne niż w rzeczywistości. Nie widziały swoich atutów takich jak zadbana skóra, zdrowe włosy, piękny uśmiech, ładna talia oraz kobiece krągłości,  które należało tylko bardziej wyeksponować przy jednoczesnym ukryciu drobnych niedoskonałości.

Mamy nadzieję, że cały projekt uświadomił dziewczynom w czym dobrze powinny się czuć  a czego kategorycznie nie powinny nosić.  Mamy nadzieję, że Panie utrzymają pozytywne zmiany, w tym na nowo odzyskane poczucie zadowolenia z własnego wyglądu.

Dni metamorfoz, a także wszystkich warsztatów  były dla nas czasem spędzonym w przesympatycznej atmosferze. Taki czas jest też dla nas bardzo ważny, ponieważ kończymy każdy projekt bogatsze o nowe doświadczenia oraz większą chęć do dalszej działalności na rzecz kobiet.

Stylizowały: JOANNA KARPIŃSKA oraz EMILIA WOJTCZYK

Malowała: AGNIESZKA DROZDOWSKA

Marki, które ubierały nasze modelki to ORSAY, ULLA POPKEN, HURTOWNIA ODZIEŻY eVenture. Obuwie zapewniła marka DEICHMANN

Piękne fryzury to dzieło naszych specjalistek z SALONU FRYZJERSKIEGO ECCELENTE HAIR DESIGN (EWELINA PACIA/ ANNA SCHERWERSKA)

 Biżuteria którą maja na sobie nasze modelki została wykonana ręcznie w pracowni  „Galeria Cufer” KASI SOBOCKIEJ

Lokale, które użyczyły swoich miejsc to „CASA DE LA MUSICA” oraz RESTAURACJA „POD PAPUGAMI”

Foto by: EDYTA STALA

1636 Total Views 3 Views Today

Kasia Skoczylas