FABRYKA KOBIECOŚCI W PROJEKCIE „KOBIETY SOBIE RADZĄ”

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie razem ze swoim czeskim partnerem ILMA o.s w Turnovie rozpoczął realizację wspólnego działania jakim jest projekt „Kobiety sobie radzą”.

Projekt „Kobiety sobie radzą” to inicjatywa polsko-czeska angażująca kobiety po obu stronach granicy, polegająca na realizacji sesji naukowych, warsztatów, prezentacji, paneli dyskusyjnych, cykli spotkań, dzięki którym mieszkanki Szklarskiej Poręby i okolic oraz zaproszeni uczestnicy z Czech zapoznają się z szerokim spektrum możliwości zawodowych i relacji interpersonalnych kobiet pogranicza polsko- czeskiego. Osoby prowadzące sesje naukowe i warsztaty to zespół specjalistów zaproszony z obu krajów. Nadrzędnym celem projektu jest edukacja kobiet w zakresie umiejętności radzenia sobie w życiu prywatnym i zawodowym, połączona z umiejętnością stylizacji oraz wizażu i zakończona dwujęzyczną prezentacją taneczną i modową oraz tematycznym panelem dyskusyjnym.

Fabryka Kobiecości reprezentowana była w tym projekcie przez stylistkę Joannę Karpińską, która prowadziła warsztaty ze stylizacji oraz stylistkę i wizażystkę Martę Morawiecką, która miała przyjemność poprowadzić warsztaty z wizażu i stylizacji oraz metamorfozy stylu. Fabrykę Kobiecości reprezentowała również dietetyk Małgorzata Gajewczyk z Akademii Zdrowego Żywienia oraz doradca inwestycyjny Weronika Kołbuc z Sukcesji Majątkowej.

Podczas projektu wspierały nas marki takie jak Orsay, Pretty One oraz Deichmann.

Foto: Marcin Oliva Soto

1447 Total Views 1 Views Today

Kasia Skoczylas