ACH CO TO BYŁ ZA ŚLUB…

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2014/10/cuda-niewidy-fotografia.jpgFabryka Kobiecości to skarbnica piękna i inspiracji. Znajdziecie u nas wizażystów, stylistów, fryzjerów, kosmetyczki, dietetyków ale również mistrzów zatrzymanego obrazu- niesamowitych fotografów.

W tym sezonie ślubnym dołączyła do grona naszych fotografów Magdalena Błaszczyk, dołączyła i została- mamy nadzieję, że na dłużej.

Magdalena Błaszczyk jest współzałożycielką i zastępcą redaktora naczelnego w Dolnośląskim Magazynie Fotograficznym, uznawanym za jeden z najlepszych polskich magazynów internetowych o fotografii. Jej zdjęcia ukazują się na łamach prasy krajowej oraz na portalach internetowych. Na co dzień współpracuje z agencjami reklamowymi, wydawnictwami i osobami prywatnymi w zakresie fotografii oraz projektowania graficznego.

Jeżeli zależy Wam na niesamowitej oprawie Waszych uroczystości, zapraszamy do kontaktu z Magdaleną oraz do obejrzenia jej prac w naszej galerii ale i na jej stronie internetowej Cuda Niewidy.

 

Makijaż i stylizacja: Kasia Skoczylas/ Eccelente

Foto: Magdalena Błaszczyk/ Fotografia Ślubna Cuda Niewidy

 

Ślub Beaty i Szymona:

1767 Total Views 1 Views Today

Kasia Skoczylas