Z SERII PIĘKNE KOBIETY: ANIA

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2014/09/1.jpgMamy przyjemność przedstawić Wam Anię. Ania korzystała  z indywidualnych warsztatów prowadzonych przez specjalistów współpracujących z Fabryką Kobiecości. Warsztaty polegały na spotkaniach z modą, stylizacją, fryzjerstwem i fotografią.

Wiele z nas najlepiej relaksuje się i odpoczywa na zakupach czy na jakiś ciekawych zajęciach. Ania to szczęśliwa, zadbana i spełniona kobieta. Lubi modę i nowinki kosmetyczne.

Nasze spotkania z Ania rozpoczęłyśmy od pysznej wrocławskiej kawy. Długo rozmawiałyśmy o tym co Ania robi na co dzień, czego oczekuje od nas, co by chciała zmienić w sobie, co doskonalić.

Warsztaty odbywały się tradycyjnie w naszym Salonie Fryzjerskim Eccelente, gdzie Ania zgłębiła tajniki analizy kolorystycznej.  W ciągu naszych kilkudniowych spotkań wykonałyśmy  również analizę proporcji sylwetki, analizę kształtu twarzy, byłyśmy na zakupach a także przeprowadziłyśmy warsztat  z wykonywania makijażu odpowiedniego dla Ani.

Ostatniego dnia naszych wspólnych wojaży zaproponowaliśmy Ani wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej u wrocławskiego artysty Łukasz Sztybe  “Fotografiacyfrowa”. Doborem fryzury zajął się Przemek z Salonu Fryzjerskiego Eccelente. O makijaż i stylizacje tego dnia zadbałam osobiście.

Po ukończeniu warsztatów Ania  otrzymała od nas skrypt z opracowanymi dla niej materiałami- podsumowaniem wszystkiego co wypracowałyśmy przez ten czas- analizą sylwetki, analizą kształtu twarzy, tabele kolorystyczne adekwatne dla jej  typu kolorystycznego oraz podstawowymi materiałami dotyczącymi makijażu.

Cóż możemy jeszcze napisać? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia Ani. To jak przebiegają zajęcia z nami, czy kobiety się odmieniają, jak wychodzą na zdjęciach- zależy od nich samych.

Ania ma wielkie serce i ogrom ciepła w sobie. Praca z takimi ludźmi bardzo uskrzydla.

Aniu wracaj do nas prędko, bo praca z Tobą to istna przyjemność ale i wielkie wyzwanie- bo jest już mało tematów w których możemy Cię zaskoczyć.

Makijaż i stylizacja: Kasia Skoczylas

Fryzura: Przemek Salon Fryzjerski Eccelente

Foto: Łukasz Sztybe “Fotografiacyfrowa”

***

Marka, która ubierała Anię to Orsay

Zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji z przygotowań do profesjonalnej sesji zdjęciowej:

1796 Total Views 1 Views Today

Kasia Skoczylas