WROCŁAW: FESTIWAL ULICY ŚWIDNICKIEJ

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2014/09/dolce_gabbana.jpgW dzisiejszym świecie okulary nie kojarzą się już jako przykry element naszego wizerunku.

Odpowiednie szkła poprawiają nasz wzrok, a idealnie dobrane oprawki odświeżają nasz wizerunek. Prawidłowo dobrany kształt oprawek nadaje naszej twarzy profesjonalizmu, zaś odpowiednio dobrany ich kolor ożywia naszą twarz a nawet często ją odmładza.

Znajomość swojego kształtu twarzy, typu kolorystycznego ale również wykonywany zawód oraz prowadzony tryb życia ma istotny wpływ na dobór odpowiednich oprawek.

W sobotę 27.09.2014 r.  Salon Optyczny OCULUS (ul. Świdnica 45 “Pod Arkadami”, Wrocław) w ramach “Festiwalu Ulicy Świdnickiej” zaprasza swoich klientów do skorzystania z szerokiej oferty promocyjnej.

Pod hasłem “CZYSTE OKULARY- LEPSZE WIDZENIE” salon proponuje:

– bezpłatny serwis okularów

– bezpłatne badanie wzroku (godz.10:00-20:00 – lekarze okuliści)

– wykonanie okularów nawet w ciągu 1 godziny

– salon oferuje promocje i prezenty od firmy HOYA

W ofercie Oculusa znajdziecie również bezpłatne konsultacje z  dyplomowaną stylistką i wizażystką- Kasią Skoczylas, która wraz ze specjalistami salonu pomoże Wam w profesjonalnym doborze oprawek.

W szczególności zapraszamy wszystkie Panie, które borykają się z doborem makijażu do swoich oprawek czy kształtu oczu. Postaramy się również udowodnić Państwu, że nie należy bać się kształtów i kolorów oprawek.

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2014/09/oculus1.jpg

785 Total Views 1 Views Today

Kasia Skoczylas