UWAGA!!!

Poszukujemy 30 pań, które chcą przeżyć przygodę, pozyskać wiedzę z różnych dziedzin oraz uzyskać pomoc w ZMIANIE SWOJEGO WIZERUNKU.

Panie biorące udział w  naszym projekcie będę również miały możliwość korzystania z sauny, wejściówek na basen oraz zajęć z aqua- aerobiku, które będą sponsorowane przez Aquapark GRANIT ze Strzelina.

Cykl specjalistycznych warsztatów tematycznych dla kobiet będzie dotyczył:

1) inwestycji, biznesu, przedsiębiorczości, sukcesji majątkowej,

2) dietetyki, zdrowego odżywiania oraz prowadzenia zdrowego trybu życia, planowania posiłków, ekonomii planowania obiadów,

3) budowania poczucia własnej wartości, poprzez zajęcia ze specjalistami od kształtowania/ zmiany wizerunku (wizażystka, stylistka),

4) aktywności obywatelskiej- w tym wolontariatu. Uczestniczki poznają prawa i obowiązki wolontariatu, sposób organizacji pracy wolontariusza oraz sama idea wolontariatu.

Podsumowaniem projektu będzie tzw. SPOTKANIE PRZY KAWIE, którego tematem będzie rozwiązywanie / godzenie ról bycia żoną, matka i kobietą biznesu /kobietą przedsiębiorczą. Gościem spotkania będą kobiety które z powodzeniem połączyły życie zawodowe z rodzinnym.

Wszystkie chętne Panie z terenu województwa dolnośląskiego prosimy o zgłaszanie się poprzez wysłanie na nasz adres mailowy  fabryka.kobiecosci@gmail.com swojego zdjęcia przedstawiającego całą  sylwetkę wraz z opisem, dlaczego chcecie wziąć udział w projekcie.  Zdjęcia nie będą nigdzie publikowane, służą one tylko naszym specjalistom do oceny sylwetki i są one kasowane po każdym projekcie.

Miejsce realizacji projektu: Sala konferencyjna  Aquaparku GRANIT w Strzelinie.

Opłata ponoszona przez uczestniczki: jedynie 10 zł.

TERMIN PRZESYŁANIA ZGŁOSZEŃ- CZWARTEK 18.10.2012 DO GODZINY 24:00.

PROJEKT JEST OBJĘTY PATRONATEM BURMISTRZ MIASTA I GMINY STRZELIN- PANI DOROTY PAWNUK.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY,

FABRYKA KOBIECOŚCI

451 Total Views 1 Views Today

Kasia Skoczylas