Uwaga Strzelin!

Kochani, 23 września 2012 roku (niedziela), jesteśmy ekipą Fabryki Kobiecości na święcie patrona miasta Strzelina – św. Michała Archanioła.
Przygotowałyśmy dla mieszkańców powiatu Strzelińskiego wiele niespodzianek.

Okazja jest więc szczególna, nie na co dzień bowiem można – bezpłatnie – skonsultować się u prawdziwych specjalistek od stylizacji i wizerunku… Czego więc pragniemy uczyć młodych i tych nieco starszych, kobiet i mężczyzn?

Choć wiele, kobiet i mężczyzn stara się wyglądać dobrze– często osiągają efekt odwrotny od zamierzonego. Trzeba tak niewiele by to zmienić!

Nasze stoisko będzie wyposażone w ubrania dla kobiet i mężczyzn (typy i kolory dla różnych sylwetek) oraz kosmetyki i dodatki.

Zakres tematyczny:

Bezpłatne porady stylistek dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Doradzimy jak podkreślać strojem swoje atuty lub ukrywać niedoskonałości. Stylistki- Joanna Karpińska, Emilia Wojtczyk.

Bezpłatne porady wizażystki. Możliwość uzyskania informacji, w jaki sposób za pomocą modelowania twarzy i odpowiedniego makijażu można całkiem odmienić twarz, odjąć lat albo też dodać „pazura”. Porad będą udzielać wizażystki z wieloletnim doświadczeniem – Kamila Młynarczyk, która stylizuje do profesjonalnych sesji zdjęciowych, współpracuje z cenionymi fotografami i modelkami np. Gregor Laubsch, Ilona Felicjańska oraz Aleksandra Raźniak, która współpracuje m. in. z Andrzejem Sawickim, oficjalnym makijażystą marki Rimmel.

Bezpłatne porady dietetyczne. Wskazówki dietetyczne– niezbędny element dbania o siebie. Małgorzata Gajewczyk- dietetyk i właściciel firmy AKADEMIA ZDOWEGO ŻYWIENIA odpowiadać będzie na wszystkie nurtujące pytania – oraz – być może – obalać mity dotyczące codziennej diety. Poradzi, jak dbać o zdrowy wygląd, dobre samopoczucie oraz jak przez zdrowe żywienie uniknąć poważnych chorób. Będziemy robić bezpłatnie pomiar tkanki tłuszczowej.

Bezpłatne porady ze specjalistą z dziedziny sukcesji majątkowej, inwestycji. Edukacja finansowa, która pozwoli wyeliminować zagrożenia na gruncie finansów i sukcesji majątku w rodzinie, czego następstwem będzie bezpieczeństwo finansowe oraz zabezpieczenie przekazywania majątku między pokoleniami. Umożliwienie zapoznani się z faktami dotyczącymi systemu emerytalnego w Polsce. Możliwość dowiedzenia się, ile wyniesie przyszła emerytura oraz jakie działania powinno się podjąć aby zapewnić sobie godziwą wysokość emerytury. Na czym polega bezpieczeństwo finansowe oraz jak można je osiągnąć. Zabezpieczenie interesu na gruncie przekazywania majątku i dziedziczenia. Nasza specjalistka Weronika Kołbuc, pracownik firmy ubezpieczeniowej oraz jeden z właścicieli firmy SUKCESJA MAJĄTKOWA posiada również wiedzę z zakresu dziedziczenia ustawowego i zagrożeń z tym związanych, stworzenia planu bezspornego przekazywania majątku miedzy pokoleniami, zabezpieczenia zachowków, zabezpieczeń koniecznych przy kredycie, zabezpieczenia w związkach nieformalnych.

Przygotowaliśmy jeszcze jedną atrakcję. Ponieważ naszym celem jest również działalność wspierająca przedsiębiorczości kobiet, poprosiłyśmy Sylwię Staińską z firmy Ratface, by opowiedziała i pokazała swój nietypowy i bardzo szczególny pomysł na lokalny biznes.

Sylwia wytwarza ze śmieci piękne i modne ekologiczne torby, sandały, paski itp. rzeczy a tym samym zachęca do codziennego dbania o nasze środowisko. Ze swojej pasji – dbania o ekologię – uczyniła więc nie tylko fajne hobby, ale i możliwość zarobku. Artystka wykorzystuje billboardy reklamowe, zrobione z tzw. siatki typu mesh, którą przykrywane są wrocławskie kamienice podczas remontów, dla zabezpieczenia rusztowań. – Zdarza się, że fragment torebki skrojony jest z namiętnych ust lub oczu sławnej modelki, co powoduje, że ten dodatek staje się unikatowy.

Serdecznie zapraszamy.

571 Total Views 1 Views Today

Kasia Skoczylas