JAK WYGLĄDA PROFESJONALNA METAMORFOZA?

Pytacie w mailach: jak wyglądają metamorfozy? Fabryka Kobiecości ma swój, specjalnie opracowany program na przeprowadzenie metamorfozy stylu. Jest on autorskim pomysłem Kasi Skoczylas. 

Drogie Panie, nie okłamujmy się, jeden dzień na metamorfozę to za mało. Na rynku oferowane są rożne usługi pod nazwą “metamorfoza stylu”. Jednak bądźmy świadome- NIE SĄ TO ŻADNE METAMORFOZY! Są to po prostu normalne sesje zdjęciowe, często robione na zwykłej ścianie. Takie metamorfozy polegają tylko na uczesaniu i umalowaniu kobiety, czasem ubraniu ją w jej własne ubrania. No chyba, że to Was zadowala…

Fabryka Kobiecości ceni sobie jakość, stąd aby profesjonalnie przeprowadzić metamorfozę wizerunku potrzebujemy  3 spotkań. Na pierwszym spotkaniu chcemy z Tobą porozmawiać- o Tobie, o tym co robisz na co dzień, jaki jest Twój tryb/ styl życia oraz o Twoich wymaganiach. Zaczynamy więc od zaproszenia Cię na kawę, w jakieś klimatyczne miejsce.

Metamorfoza jest wykonana prawidłowo, kiedy czujesz się pięknie ubrana i odmieniona a nie wtedy kiedy masz wrażenie, że jesteś przebrana. Razem Ty i nasz specjalista  odnajdziecie Twój styl, styl spójny z Twoim charakterem i osobowością, poprzez który wzmocni się Twoja pewność siebie.

Na metamorfozę składa się:

Analiza proporcji sylwetki (wraz z analizą kształtu twarzy).

Analiza kolorystyczna. 

Dobór odpowiedniej fryzury. Pracujemy tylko z wybranymi i sprawdzonymi stylistami fryzur (stąd wybrałyśmy właśnie salon fryzjerski eccelente), którzy uważnie słuchają sugestii, ale również potrafią dobrać doskonałą dla Ciebie fryzurę i kolor włosów. Zwracamy szczególną uwagę na dobór fryzury, ponieważ codzienne jej układanie nie ma prawa przyprawiać Cię o nerwy i dodatkowe kłopoty.

Dobór odpowiedniego makijażu. Stworzymy dla Ciebie listę niezbędnych kosmetyków. Dobierzemy Ci makijaż do Twoich naturalnych predyspozycji oraz Twojej kolorystyki. Nauczymy Cię profesjonalnie wykonywać Twój codzienny makijaż.

Wyjście na zakupy. Skomponujemy dla Ciebie zestawy ubrań oraz dodatków, które są idealne dla Ciebie- podkreślą Twoje atuty oraz ukryją mankamenty figury. Tylko Ty decydujesz czy i kiedy je kupisz.

Po skończonej metamorfozie otrzymujesz od nas teczkę/ skrypt z opracowanymi materiałami– podsumowaniem wszystkiego co wypracowałyśmy przez ten czas- analizą sylwetki, analizą kształtu twarzy, plansze z najlepszymi fasonami dla Ciebie, tabele kolorystyczne adekwatne dla Twojego typu kolorystycznego oraz podstawowymi materiałami dotyczącymi makijażu.

Sesja zdjęciowa. Istnieje możliwość dodatkowo wykonania sesji zdjęciowej w pięknej scenerii z wybranym przez Ciebie fotografem wraz z profesjonalną obróbką zdjęć. * Na sesję dostarczamy dla Ciebie ubrania głównie z najnowszych kolekcji sklepowych, obuwie, dodatki.

Pozdrawiam,

Kasia Skoczylas/Makijaż i stylizacja salon fryzjerski Eccelente

884 88 06 06

* Możesz przyjść ze swoim fotografem lub możesz też skorzystać z naszej bazy współpracujących z nami fotografów.

6951 Total Views 3 Views Today

Kasia Skoczylas