BEZPŁATNE KONSULTACJE W OCULUSIE

Okulary często odzwierciedlają charakter człowieka. Żyjemy w takich czasach, że oprócz odpowiednich szkieł zależy nam również na trafnym doborze oprawek. Idealnie dobrane oprawki mogą dodać naszemu wizerunkowi profesjonalizmu, kobiecości a nawet go odmłodzić.

Znajomość swojego kształtu twarzy, typu kolorystycznego ale również wykonywany zawód oraz prowadzony tryb życia ma istotny wpływ na dobór odpowiednich oprawek. Duże znaczenie odgrywa również noszona przez nas fryzura.
W sobotę 26.09.2015 r. Salon Optyczny OCULUS w ramach „Festiwalu Ulicy Świdnickiej” zaprasza swoich klientów do skorzystania z szerokiej oferty promocyjnej.
W ofercie Oculusa znajdziecie również bezpłatne konsultacje ze mną. Pomogę Wam wraz ze specjalistami salonu  w profesjonalnym doborze oprawek. W szczególności zapraszamy wszystkie Panie, które borykają się z doborem makijażu do swoich oprawek, kształtu oczu czy swojej fryzury. Postaramy się również udowodnić Państwu, że nie należy bać się kształtów i kolorów oprawek.
W TYM DNIU BEZPŁATNE BADANIE WZROKU!
Więcej informacji o całym wydarzeniu na stronie: http://ulicaswidnicka.eu/

plakatnadzieulicywidnickiej

2715 Total Views 3 Views Today

Kasia Skoczylas