BĄDŹ JAK BARBIE. TREND NA WIOSNĘ 2015

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2015/02/pol_pl_lalka-BARBIE-Fashionistas-MODNE-PRZYJACIOLKI-R-1800213415_2.jpgLalka Barbie od lat budzi skrajne emocje od tych najbardziej negatywnych po te pełne uznania.

Zapewne wiele z Was marzyło o prawdziwej lalce Barbie. Sama pamiętam jaką frajdę sprawiało mi własnoręczne szycie dla niej ubranek. Szybko jednak wyrosłam z tych zabaw a poczciwa Barbie odeszła do lamusa.

Jak się jednak okazało Barbie nie dała o sobie zapomnieć. W tym sezonie marka Moschino postanowiła nas zainspirować plastikowym światem lalki Barbie. No i się stało! Różowe ubrania czy infantylne plastikowe dodatki stały się obiektem pożądana wielu kobiet. Za całym ambarasem stoi Jeremy Scott- obecny dyrektor kreatywny włoskiej marki.

Po premierze kolekcji wiosenno- letniej Moschino światem mody zawrzało. Jak się okazuje  na ulicach pojawiło się wiele entuzjastek lalkowej mody. Różowy trend przypadł do gustu Paris Hilton oraz redaktor naczelnej japońskiej edycji Vogue’a Annie Dello Russo.

Czy podobają się Wam te różowe propozycje?

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2015/02/BAR.jpg

 

Jak nosić róż? Jak go łączyć z innymi kolorami?

Kolor różowy, zarówno jak sama Barbie budzi skrajne emocje- od uwielbienia po szczerą niechęć. Wiele z nas nie potrafi nosić różowych ubrań aby nie zapędzić się w pułapkę wyglądu jak mała dziewczynka, z tą różnicą, że małej dziewczynki nie rozlicza się z nadmiaru różowego połysku.

Co więc robić aby nie przesadzić? Najbezpieczniej jest postawić na jeden różowy element w naszej stylizacji. Niezależnie od Waszej odwagi  może to być żakiet, sukienka czy mała torebka.

Przy wyborze koloru różowego musicie pamiętać o najlepszym odcieniu dla Waszej karnacji. Tu z pomocą przychodzi analiza kolorystyczna (jeżeli jesteś zainteresowana usługą KLIK).

Jeżeli chcecie wyglądać stylowo nie łączcie różu z mocną opalenizną czy zbyt kolorowym makijażem. Idealnym towarzystwem dla różu jest minimalistyczny krój, towarzystwo szarości. Jednym słowem im prościej tym lepiej.

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2015/02/jak-laczyc-kolory5-172152_L.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2015/02/jak-laczyc-kolory7-172544_L.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2015/02/11.jpg
http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2015/02/11A.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2015/02/12.jpg
http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2015/02/12A.jpg

Posłodzone różem dodatki…
http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2015/02/dodatek.jpg
http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2015/02/dodatek1.jpg

Pozdrawia Was różowo,

Kasia Skoczylas

www.kasiaskoczylas.pl / Eccelente

927 Total Views 1 Views Today

Kasia Skoczylas