ABC MAKIJAŻU: KOREKTOR I KAMUFLAŻ

Korektory to kosmetyki, które szczególnie lubię. Odpowiednie nałożenie tego produktu w okolicach oczu sprawi, że będziemy wyglądać lepiej, ale również zapewni nam to większą trwałość naszego makijażu.
Wiem z doświadczenia, że wiele z was ma problem z idealnym doborem korektora. Częstym błędem jest rozumowanie, że ciemne cienie pod oczami najlepiej zamaskować jak najjaśniejszym specyfikiem. Po jego zastosowaniu skóra przybiera najczęściej szary odcień.

Aby ułatwić wam poruszanie się w świecie korektorów i kamuflaży przygotowałyśmy razem z Moniką kolejną grafikę- mamy nadzieję, że się wam przyda.

Pozdrawiam, Kasia

korektory25

 ***

Fabryka Kobiecości to mój blog, jeżeli jesteś zainteresowana usługami z dziedziny makijażu i stylizacji oraz sesją zdjęciową lub metamorfozą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu ze mną- Kasia Skoczylas  884 88 06 06 (Kasia Skoczylas makijaż i stylizacja/ Salon Fryzjerski Eccelente Hair Design, ul. Kiełbaśnicza 7a, Wrocław).

Jeżeli chcesz zobaczyć co robię na co dzień, zapraszam do Salonu Eccelente Hair Design, w którym pracuje oraz do odwiedzin naszych stron internetowych www.kasiaskoczylas.pl oraz www.eccelente.com.pl

797 Total Views 2 Views Today

Kasia Skoczylas